Sipariş

Sipariş

Eğer siz bir can dostunuzun resmini yaptırmak istiyorsanız bütün bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Fotoğraflardan, fotoğraflarınızdan resimlerinizi çizebilirim.

Fotoğrafları Çekme: İlk yapacağınız şey hayvanınızın karakterini ya da kişiliğini gösteren fotoğrafları bulmak ya da çekmek. Fotoğraflarınızı çok iyi seçmelisiniz çünkü bu süreçte fotoğraflar çok önemlidir.

Bize Ulaşın: Fotoğrafları çektikten sonra (çeker çekmez) yapacağınız ikinci iş bize maille güzel bir çözünürlükte göndermektir. Bu bize sizin isteğinizi bildirir. Bize gönderilmiş ya da çalışamadığımız bütün fotoğraflar bitmiş portre ile geriye iade edilir. Fotoğrafları e-maille gönderin. Dosya boyutlarını küçültmemeye çalışın.

Fotoğrafları e-maille gönderirken boyutları küçültülür ve bu daha hızlı gider. Ama küçülttüğümüz zaman orijinal dosya boyutu ile karşılaştırdığımızda bir sürü detayı kaybederiz.

Fotoğraf çekerken, güzel bir portre için göz hizasında fotoğraflarının çekilmesi gerekir. Fotoğrafları evin içersinde değil dışarıda çekin. Fotoğraf çekmek için en ideal olan güneşli veyahut az bulutlu bir günü tercih edebilirsiniz. Eğer dışarıda çekemiyorsanız evin içersinde gün ışığı alan bir yeri tercih ediniz. Ne kadar natural gün ışığı varsa o kadar iyi netice alırsınız. Fotoğrafları dijital kamera ile çekmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca fotoğrafları yakından çekerseniz netice daha iyi olacaktır. Flaş kullanmayın çünkü gözbebeklerinin kırmızı çıkmasına neden olacaktır.

Fotoğraflar iyi bir portre için anahtardırlar. Benim için en önemlisi iyi çekilmiş fotoğraflar göndermenizdir. Ben genelde bir ana fotoğrafla çalışırım, diğer fotoğraflarla ise detayları ve arka planı çalışırım.

Sipariş Formu

[contact-form-7 id=”20168″ title=”İletişim formu 1″]

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir